Про нас

Історія

Компанія БІОНІКС ЛАБ з 2009 року постачає обладнання та витратні матеріали для лабораторій. Першим та постійним партнером стала компанія Bio-Rad Laboratories. Дізнаючись про потреби наших клієнтів ми розширювали та доповнювали портфель.

Насьогодні ми – компанія із 16 людей, які люблять те, що вони роблять. Наші спеціалісти мають профільну освіту та досвід роботи у лабораторіях, тому ми чудово розуміємо, що Вам потрібно.

Ми відпочиваємо, обговорюємо та вирішуємо задачі разом, працюємо як єдиний організм, тому Ви можете розраховувати на швидке та оптимальне вирішення будь-якої ситуації.

Місія

Поставляючи високоякісні рішення з належною підтримкою, ми допомагаємо нашим клієнтам зробити світ кращим здоровішим та безпечнішим.

Діяльність

Ми знаємо, як важко знайти постачальника, якому можна довіряти, тому кожного дня суворо дотримуємось нашої внутрішньої політики обслуговування клієнтів. Кожний клієнт – унікальний і цінний, тому ми працюємо і з державними структурами, і з приватними, і з величезними корпораціями, і з міні-командами.

Відповідальний менеджер

Кожному клієнту призначається відповідальний менеджер. Ця людина – головний контакт, який залучає колег для вирішення будь-яких питань клієнта: сервіс, методична підтримка, технічні консультації, оформлення документів тощо.

Наші менеджери мають профільну освіту та досвід роботи у лабораторіях різного профілю (ветеринарні, харчові, ГМО, медичні, наукові, фармацевтичні), тому клієнти отримують фахову підтримку від колеги, який розуміє “внутрішнє життя” галузі.

Співробітники ТОВ “БІОНІКС ЛАБ” постійно вдосконалюють свої навички та вміння, тому відповідальні менеджери орієнтуються і у базових бухгалтерських операціях, складанні договорів, тендерних процедурах та вимогах регулюючих органів.

Склад

Щоб забезпечити відповідні умови зберігання товарів, наш склад розділений за температурними зонами:

  • Тепло. Тут температура підтримується на рівні +15…+25оС. Ми зберігаємо у цій зоні прилади, витратні матеріали та аксесуари, які не дозволяється заморожувати та охолоджувати.
  • Холод. Для зберігання товарів, що потребують температури +2…+8оС ми використовуємо спеціалізовані холодильники із дата-логерами, які дозволяють точно підтримувати температуру, оперативно реагувати у випадку наближення до граничних значень та відслідковувати зміни умов зберігання навіть у нічний час та вихідні.
  • Заморозка. Спеціальні морозильні камери дозволяють нам зберігати термочутливі товари за температури -20оС. Як і холодильні камери, морозильні обладнані дата-логерами.
  • Глибока заморозка. Дуже рідко трапляється, що нашим клієнтам необхідні товари, що зберігаються за наднизьких температур -70…-80оС. Для таких випадків ми організуємо тимчасові зони зберігання із “сухим льодом”, який отримуємо щоденно від постачальників, що знаходяться поруч.

Доставка

В залежності від кількості та температурного режиму доставки ми погоджуємо з клієнтами один із можливих способів доставки по Україні:

  • Нова пошта – адресна доставка та до відділення. Зручний варіант доставки для невеликих вантажів. При відправці термочутливих товарів у літній період ми вкладаємо додаткові холодоелементи та рекомендуємо обрати доставку до відділення, щоб не піддавати товар ризику.
  • Власний транспорт по Києву та області. Дозволяють доставити товар максимально швидко. При підтвердженні доставки до обіду, Ви маєте змогу отримати товар вже після обіду.
  • Орендований транспорт. Цей варіант доставки ми використовуємо при відправленні габаритних товарів, наприклад, повних комплектів лабораторій.

Політики та кодекси

Ми за чесний бізнес у найширшому розумінні, тому кожний співробітник знає та неухильно виконує положення наших політик та кодексів.